Třetí středa

Akce TŘETÍ STŘEDA jsou pravidelná setkání příznivců vystoupení České republiky z EU. Scházíme se každou třetí středu v měsíci.

Proč?

Protože jen diskutovat na facebooku opravdu nestačí. Tam venku je reálný svět. Různé online nástroje nemohou nahradit reálný kontakt člověka s člověkem. Je velmi důležité poznávat názorové spojence i osobně a ne pouze virtuálně na sociálních sítích. Ani přes ten nejlepší korespondenční program si spolu nepokecáte tak kvalitně jako v hospodě u piva. Často až při diskusích na těchto akcích vznikají ty nejlepší nápady.

Třetí středa

Snažili jsme se to udělat co nejjednodušší. Je snadné si zapamatovat, že naše společná setkání jsou třetí středu v měsíci. Už teď si do svých kalendářů můžete naplánovat naše akce klidně na rok dopředu. Prostě to je pokaždé třetí středa v měsíci od 19:00.

Podívejte se, kde se konají naše setkání:

Pamatujte, že VYSTOUPIT.eu je nadstranické! Zveme tedy kohokoli, kdo fandí naší myšlence, bez ohledu na jeho stranickou příslušnost. Víme, že v České republice je hodně politických stran, které nemají ve svém programu vystoupení z EU, ale mnoho jejich členů si vystoupení z EU přeje.

Co je cílem?

To nejdůležitější je navzájem se osobně poznat. Potkejte lidi, kteří si přejí czexit a bavte se spolu. Takovou příležitost nejspíše většina z vás běžně nemá. Téma czexit je tabuizované, případně je nálepkované nepěknými přívlastky. Přitom nemalá část našich občanů si czexit přeje. Málokdo ale dokáže s odvahou o svém názoru mluvit veřejně. Jedním z cílů našich setkání je tedy toto změnit, posílit sebevědomí „czexitářů“ a ukázat jim, že nejsou se svým názorem sami.

Na akcích se budeme snažit mít vždy i naše propagační předměty, jako jsou placky na oblečení, samolepky a další. Přijďte si pro placku. A také si přijďte popovídat o tom, jak je důležité ji nosit. V dnešní době je veřejně projevený názor proti EU symbolem velké osobní odvahy. Zvláště ve velkých městech se nositelé našich placek setkají často s nepěknými komentáři kolemjdoucích. Ale to je přesně ono! Je potřeba ukázat, že tu jsme.

Zapojte se!

Důležitá je aktivita nejen v Praze, ale v celé ČR. Jedním z hlavních cílů je, aby se „czexitáři“ scházeli třetí středu v měsíci ve všech městech a vesničkách po celé České republice. Přidejte se! Uspořádejte setkání TŘETÍ STŘEDA ve své obci. Spojte se s naším týmem a domluvte si propagaci vaší akce na naší hlavní FB stránce a zde na webu.

Galerie

Fotky z akcí a pozvánky.

Kontaktní formulář

Sledujte nás

Kontakty

email: info@vystoupit.eu
facebook: fb.com/VYSTOUPIT

Chcete nám pomoct?

Podívejte se, jak se zapojit.

Naši spojenci pro CZEXIT

Pin It on Pinterest

Share This