Jak se můžete zapojit?

Než dojde k samotnému vystoupení České republiky z Evropské unie, bude potřeba zodpovědět hodně otázek a hodně vysvětlovat. To je ostatně hlavním úkolem tohoto webu. Významně nám tedy můžete pomoci například sdílením informací. Osvětou.

Najdete zde všechny možné způsoby podpory, které nás napadly. Pokud přijdete na nějaké další, budeme rádi, když nám o nich řeknete. Především ale využijte některý ze současných způsobů.

Finance

Celý projekt VYSTOUPIT.eu je postaven na dobrovolnících. Vše děláme v našem volném čase. Vše si platíme z našich vlastních peněz. Pokud nás chcete podpořit finančně, hodně nám tím pomůžete.

Nemáme transparentní účet a nevydáváme výroční zprávy. Jednoduše se podívejte, co děláme. A pokud v tom vidíte smysl, podpořte nás. Děkujeme!

Možnost finanční podpory jsme byli nuceni pozastavit. Řešíme do budoucna vhodnou formu podpory tak, aby z případných darů nedostával daň tento stát, který daně používá jen k propagaci našeho členství v EU.

Online

Like na Facekook

Máte Facebook? Pokud máte, dejte „lajk“ naší Facebookové stránce. Uděláte nám tak reklamu.

Facekook sdílení

Můžete také sdílet na svém profilu přímo odkaz na Facebookovou stránku VYSTOUPIT. Stačí kliknout:

X

Sledujte nás na X.

Napsat článek

Proč chcete, aby ČR vystoupila z EU? Co se vám na EU nelíbí? Jak konkrétně naše členství v EU ovlivňuje zrovna váš život? Napište nám krátký článek, úvahu, povídku… Co uznáte za vhodné. S jazykovou korekturou pomůžeme a povedené texty zveřejníme. Pište na náš email:

info@vystoupit.eu

CZEXIT na profilovku

Vyjádřete veřejně svou podporu myšlence vystoupení České republiky z EU a dejte si stuhu CZEXIT na svůj profilový obrázek.

Klikněte na odkaz a přidejte si stuhu pomocí webové aplikace…

Stuha CZEXIT

Ikona na web

Máte svou webovou stránku? Dejte si na ni naše logo. Pokud nevíte jak, kontaktujte nás a rádi vám poradíme. A zkušenější si mohou rovnou logo stáhnout. Jen nezapomeňte nastavit odkaz na naši úvodní stránku!

Poslat mejlem

Mnoho lidí nemá Facebook. Pošlete jim odkaz na naše stránky mejlem! Tuto formu podpory rozhodně nepodceňujte. Navíc osobní mejl si vaši přátelé rádi přečtou.

Petice

Jedním ze způsobů „propagace“ je i podepsání a šíření petice. Více o peticích se dozvíte zde.

Sdílení

Sdílejte naše články. Na sociálních sítích nebo mejlem. Pomozte nám šířit myšlenky z tohoto webu. Je to velice důležité. Děkujeme!

Další možnosti

Vyvěsit plachtu

Někoho to možná překvapí, ale není jen virtuální online svět. Tam venku, je i reálný život 😉

Oblíbenou formou propagace jsou PVC plachty, které se dají vyvěsit na plot, balkon atd. Máte zájem si takový banner vyvěsit a udělat nám reklamu? Napište nám.

Máte tiskárnu? Máte zájem nabídnout své tiskové služby pro výrobu reklamních plachet? Napište nám. Děkujeme.

Polep auta

Auto, které je každý den v provozu, může udělat skvělou reklamu. Možností je hodně. Například si můžete nechat polepit zadní okno svého vozu. Folie je zevnitř průhledná, potisk je vidět jen zvenčí. Nadšení odvážlivci si mohou nechat polepit celý vůz.

Letáky

Připravujeme informační letáky, které si budete moct vytisknout (případně si je vytištěné od nás objednat) a roznést ve svém okolí.

Webová adresa

Našim hlavním komunikačním prostředkem je náš web. Dostaňte do veřejného prostoru nápis VYSTOUPIT.EU tak, aby se o existenci tohoto webu dozvědělo co nejvíce lidí.

Nezapomeňte při tom ale respektovat nedotknutelnost cizího majetku. Například sprejovat nápis na zdi cizího domu opravdu není vhodná forma propagace.

RZ / SPZ

Samolepka na přeškrtnutí EU hvězdiček na RZ (dříve SPZ) je dnes dostupná na mnoha eshopech. Například eshop První republiky. Svobodní zas nabízejí právní ochranu v případě, že budete za přelepku popotahováni od policistů.

Přečtěte si tento náš článek o přelepkách.

Pozor! Na trhu je řada dalších přelepek. Pokud ale zcela znemožníte čitelnost prvku RZ/SPZ (v tomto případě „hvězdy EU“), dopustíte se protiprávního jednání.

Podívejte se na reportáž:

Trička

Kupte si a noste tričko. Třeba tohle:

Samolepky

Napište nám o samolepky na svůj vůz, notebook, poštovní schránku…

Osvěta

Tím nejdůležitějším bylo je a bude trpělivé vysvětlování lidem ve svém okolí, proč je vystoupení z EU pro nás tak důležité. Není to snadné. Vyžaduje to jednak vaše vlastní znalosti a dále určitý um informace předat dále. Výhledově zde pro vás zpřístupníme podpůrné materiály.

Našli jste chybu? Máte nápad na doplnění? Využijte našeho kontaktního formuláře v zápatí této stránky a napište nám.

Kontaktní formulář

Sledujte nás

Kontakty

email: info@vystoupit.eu
facebook: fb.com/VYSTOUPIT

Chcete nám pomoct?

Podívejte se, jak se zapojit.

Naši spojenci pro CZEXIT

Pin It on Pinterest

Share This