Stuha CZEXIT

Vyvěste vlajku! Dejte svému okolí vědět, že existují lidé, kteří si přejí vystoupení České republiky z EU.

Historie

Poprvé se tento symbol objevil na pohlednicích, které v rámci volební kampaně lidem do schránek rozesílalo hnutí Referendum o EU. Hnutí se dnes již jmenuje Strana nezávislosti České republiky, pohlednice si skoro nikdo nepamatuje, ale červená stuha s bílým nápisem CZEXIT zůstala. Stále více lidí si ji dává na své profilové fotografie na Facebooku a dalších sociálních sítích.

Má to smysl

Téma vystoupení České republiky z EU je v mediálním prostoru potlačováno. Zastánci tohoto názoru jsou zesměšňováni a nelichotivě nálepkováni. Za takové situace je více než kdy jindy důležité, dát si navzájem o sobě vědět. Vyvěste vlajku, ať spojenci vidí, že v tom boji nejsou sami. Dejte si stuhu CZEXIT na svou profilovou fotografii.

Sociální sítě

Svou profilovku na sítích FacebookTwitter si můžete snadno upravit pomocí služby Twibbon.

Grafika

Pokud si chcete stuhu sami umístit na další fotky nebo třeba do rohu své webové stránky, zde je zdrojový soubor PDF s grafikou ve křivkách.

Samolepka

Chystáme výrobu reflexních samolepek na zadní sklo auta. Máte možnost nám s tímto pomoct? Napište nám. Děkujeme.

Sdílejte

Sdílejte tento náš článek. Vyzvěte své přátele, ať si dají stuhu CZEXIT na své profilové fotky. Má to smysl a je to důležité. Dostaňme společně do veřejného prostoru informaci, že nás „czexitářů“ není vůbec málo, jak se nám snaží namluvit protistrana.

Komentáře

Komentovat můžete také pomocí Telegramu. Nemáte Telegram? Pokračujte na tento náš článek.

Kontaktní formulář

Sledujte nás

Kontakty

email: info@vystoupit.eu
facebook: fb.com/VYSTOUPIT

Chcete nám pomoct?

Podívejte se, jak se zapojit.

Naši spojenci pro CZEXIT

Pin It on Pinterest

Share This